Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko narodowe na targach kosmetycznych COSMOPROF ASIA, Hong Kong 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-04 11:55:19
targi, cosmoprof asia, polskie stoisko narodowe, targi kosmetyczne, kosmetyki, branża kosmetyczna, branżowy program promocji, bpp, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, hong kong

W dniach 13-15 listopada 2019 r. w Hong Kong Convention and Exhibition Centre odbędzie się 24. edycja największych targów kosmetycznych na świecie COSMOPROF ASIA. Wezmą w niej udział wystawcy oferujący produkty w kategorii: kosmetyki, produkty toaletowe, kosmetyki naturalne i organiczne, produkty do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich czy tez akcesoria.

Cosmoprof Asia

W czasie 3 dni targów COSMOPROF ASIA uczestnicy będą mieć okazje do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz uzyskania najnowszych informacji na temat branży oraz globalnego rynku kosmetycznego, w tym na wschodzących rynkach. W nadchodzącej edycji weźmie udział ponad 50. polskich przedsiębiorców.

 

Targi Cosmoprof Asia Hong Kong zlokalizowane są na 2 odrębnych halach targowych:

 • COSMOPACK ASIA - 12-14.11.2019 - AsiaWorld-Expo (AWE)
  Hong Kong International Airport, Lantau
  www.asiaworld-expo.com.hk
 • COSMOPROF ASIA - 13-15.11.2018 - The Hong Kong Convention & Exhibition Centre (HKCEC)
  1 Expo Drive, Wanchai, Hong Kong
  www.hkcec.com.hk

 

Cosmoprof Asia Hong Kong w liczbach:

 • 3,100 wystawców
 • 25 narodowych oraz grupowych pawilonów
 • 87,000 spodziewanych odwiedzających
 • "International Buyers Programme" skierowanych do kupców z rozwijających się krajów, zainteresowanych udziałem w bezpośrednich spotkaniach biznesowych
 • działania edukacyjne prezentowane przez specjalistów branżowych

 

Cosmoprof Asia

 

Wystawcy targów z podziałem na kategorie produktowe:

 • Cosmetics & Toiletries
 • Pack & OEM
 • Beauty Salon & Spa
 • Hair Salon
 • Nail & Accessories
 • Natural & Organic, Discover Trends

 

Cosmoprof Asia

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 1E K6D. Na naszym stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące sektora kosmetycznego.

 

W ramach promocji polskiego sektora kosmetycznego 14 listopada o godz. 14:00 na polskim stoisku promocyjnym odbędzie się konferencja prasowa, którą poprowadzi ekspert branżowy, z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Już dziś zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach objętych programem, do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i odwiedzenia polskiego stoiska.

 

Informujemy, iż polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoisku narodowym:

 • Dystrybucja folderów reklamowych,
 • Wyświetlanie filmu promocyjnego.

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 10 października br. do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

 

PAIH, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

Maja Justyna, Wojciech Nowicki

z dopiskiem: Targi kosmetyczne Cosmoprof Hong Kong, materiały informacyjne, branża Kosmetyki

 

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów Video 360 w formacie MP4 o rozdzielności min. HD720p i długości 2-5 minut poprzez wetransfer do 20.10.2019 na adres mailowy: filmy@polcharm.com.pl wraz z informacją na adres mailowy: info@polcharm.com.pl (firma ... przekazała w dniu ... wetransferem film promocyjny na targi Cosmoprof Hong Kong 2019).

 

Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi kosmetyczne Cosmoprof Asia!

 

Polskie stoisko narodowe na targach w Hong Kongu zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta Toruń

Ortodonta zajmuje się naprawą wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co dobrze z...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Ortodonta pracuje nad leczeniem wad żuchwy oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co dobr...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta

Ortodonta trudni się leczeniem wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co trzeba ...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert