Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-12 11:45:03
forum, warszawa, polska, kosmetyki, eksport, rynki azjatyckie, rynki dalekowschodnie, federacja rosyjska, rosja, chiny, korea południowa, wietnam, tajlandia, indonezja, polska agencja inwestycji i handlu, paih, polski związek przemysłu kosmetycznego, 2019, międzynarodowe forum kosmetyczne

7 i 8 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się 2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne. W tym roku będzie ono poświęcone tematyce rynków azjatyckich, których niewątpliwą zaletą jest liczba odbiorców, zróżnicowane potrzeby konsumentów, niesłabnący popyt na produkty made in EU. Istnieją jednak różnice, a nawet bariery, które trzeba sprawnie pokonać, by utrzymać kurs na sukces.

2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne 2019

Pierwszy dzień Forum będzie poświęcony rynkowi rosyjskiemu. Dlaczego? Pod koniec roku Federacja Rosyjska wprowadzi nowy system identyfikacji produktów w łańcuchu dostaw, który może być przeszkodą w dotarciu z towarami eksportowymi na rynek rosyjski. Jeśli producenci nie będą gotowi spełnić wymogów nowych regulacji, ich produkty mogą z dnia na dzień zniknąć z półek sklepów od Kaliningradu po Kamczatkę. Dla firm branży kosmetycznej w Polsce, dla której Rosja jest drugim rynkiem eksportowym, byłoby to niezwykle dotkliwe. Wspólnie będziemy więc przygotowywać się do wdrożenia nowego systemu track & trace, a szeroki panel ekspertów, wywodzących się z siostrzanej dla Kosmetycznych.pl sektorowej organizacji rosyjskiej, Cosmetics Europe i międzynarodowej kancelarii prawnej, pokaże wiele perspektyw oceny nowej rosyjskiej regulacji. Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, które odsłoni wszystkie aspekty rosyjskiego systemu!

 

W drugim dniu Forum porozmawiamy z praktykami o rynkach dalekowschodnich. W jaki sposób podbić rynek chiński, opowiedzą przedsiębiorcy od lat z sukcesem prowadzący tam interesy, przedstawiciele podmiotów wspierających przedsiębiorców w wejściu i utrzymaniu się na tym gigantycznym rynku oraz analitycy trendów. Będziemy też dyskutować o regulacjach prawnych wpływających na sektor w Korei, Wietnamie, Tajlandii czy Indonezji.

 

Link do rejestracji i agendy wydarzenia:

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sklep z kosmetykami naturalnymi

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w kt...
Polska - Łódź 2021-06-10 Dodał: Maja Majakowska Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert