Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWyróżnienie polskich kosmetyków na największych targach kosmetycznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-20 14:55:34
targi kosmetyczne, cosmoprof, kosmetyki, produkty pielęgnacyjne, neurokosmetyki, arkana, nagrody, cosmoprof awards 2019

Arkana wśród 4 najlepszych produktów pielęgnacyjnych na Cosmoprof Awards 2019. Cosmoprof Worldwide Bologna to od ponad 50 lat niezmiennie największe i najbardziej prestiżowe targi kosmetyczne w Europie. To właśnie tutaj wiodące firmy z sektora beauty prezentują swoje innowacje, które kształtują i wyznaczają trendy pielęgnacyjne na całym świecie.

Inicjatywą Cosmoprof Worldwide Bologna zorganizowaną we współpracy z Beautystreams, która zajmuje się innowacjami i badaniami w branży kosmetycznej jest konkurs Cosmoprof Awards, który swoim zakresem obejmuje wszystkie sektory kosmetyczne. Nominowane w nim firmy to najlepsi z najlepszych w świecie kosmetyków.

 

Wszystkie przyjęte do konkursu produkty wyróżnia innowacyjność, ciekawy projekt komunikacyjny, atrakcyjność rynkowa i aktywny marketing. O wybraniu wąskiego grona najlepszych decyduje jury składające się z 28 międzynarodowych ekspertów, uznanych autorytetów sektora kosmetycznego. W tym roku spośród 608 propozycji, 5 produktów otrzymało Cosmoprof Awards 2019.

 

 

W kategorii produktów pielęgnacyjnych, w czwórce finalistów, znalazł się polski produkt - liftingująca neuromaska Arkana z kwasem GABA&NANA polskiego producenta dermokosmetyków z Wrocławia - firmy Arkana Cosmetics.

 

 

Jest to ogromne wyróżnienie świadczące o jakości, innowacyjności i niezaprzeczalnej skuteczności polskich kosmetyków, które z roku na rok zyskują coraz większe uznanie na rynkach zagranicznych. Neuro GABA Lift Mask marki Arkana to bestseller również na rodzimym rynku. Ten unikalny neurokosmetyk daje błyskawiczne efekty liftu i spektakularnego wygładzenia zmarszczek. Maska w 1/3 stworzona została z substancji aktywnych, m.in. kwasu GABA oraz glikopeptydów z owoców goji. Unikalna opracowana przez ekspertów Arkana formuła sprawiają, że jest to jeden z ulubionych kosmetyków odmładzających fanów marki zarówno w pielęgnacji domowej, jak i wśród zabiegów gabinetowych.

 

Więcej o produkcie na gaba-nana.arkana.pl.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Leather Gloves Panama Red

Our Assembly Work Gloves are as versatile as you are, offering everything you need in a daily w...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Meble Zobacz ofertę

Leczenie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym

Nowoczesna klinika stomatologiczna Dlaczego warto wybrać nasz gabinet? By poprawnie leczyć zęby...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Łukasz Podlewski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert