Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Misja branży kosmetycznej do Frankfurtu wraz z udziałem w Międzynarodowych Targach COSMETICA w Stuttgarcie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-12 10:05:48
misja gospodarcza, frankfurt, niemcy, targi, stuttgart, kosmetyki, naturalne kosmetyki, branża kosmetyczna, misja biznesowa, przedsiębiorczość, polskie specjalności eksportowe, spotkania b2b, zagraniczne biuro handlowe paih we frankfurcie, zbh frankfurt, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, cosmetica

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie wsparcia działań w ekspansji na rynek niemiecki, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Niemczech organizuje Misję Gospodarczą dla branży kosmetycznej we Frankfurcie w dniach 12-13 kwietnia 2019 r. Misja ta zostanie połączona z wizytą na równocześnie odbywających się Międzynarodowych Targach COSMETICA w Stuttgarcie (13-14.04.2019).

Targi te zaliczane są do jednych z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Niemczech. W tegorocznej emisji weźmie w nich udział około 450 firm i marek z branży kosmetycznej. Na ok. 12 tysiącach m2 zaprezentują one najnowsze trendy i kosmetyki.

 

Z przeprowadzonych na rynku niemieckim analiz wynika, że obecnie kosmetyki naturalne cieszą się wśród niemieckich konsumentów coraz większą popularnością, a ich rynek rozwija się w porównaniu do kosmetyków klasycznych bardziej dynamicznie. W związku z tym celem naszym jest promocja polskich marek kosmetyków naturalnych w Niemczech.

 

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy więc serdecznie polskie firmy kosmetyczne zainteresowane rozwojem handlu zagranicznego z Niemcami.

 

Program misji przewiduje uczestnictwo w rozmowach kooperacyjno-biznesowych we Frankfurcie i Stuttgarcie. O liczbie uczestników Misji ze strony niemieckiej zostaniecie Państwo poinformowani wkrótce.

 

W ramach rekrutacji zostanie wyłonionych 10 przedsiębiorców, którzy wezmą udział w Misji do Niemiec połączonej z udziałem w targach COSMETICA w Stuttgarcie. Rekrutacja ma charakter otwarty i skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorców branży kosmetycznej, jak i dla sektora MŚP oraz "młodych firm" (start-upów). Wybór kandydatów zostanie dokonany na podstawie informacji zawartych w przesłanym "Formularzu zgłoszeniowym".

 

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dn. 19.03.2019.

 

Udział w misji jest dla firm jest bezpłatny. Uczestnicy są zobowiązani do pokrycia kosztów podroży i noclegów. W przypadku nieodbycia się planowanej misji z przyczyn niezależnych Organizator nie odpowiada za poniesione przez uczestników koszty.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zagranicznym Biurem Handlowym we Frankfurcie poprzez e-mail: frankfurt@paih.gov.pl lub telefonicznie: +49 69 20733533.





Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert