Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska branża kosmetyczna na największych targach kosmetycznych na Bliskim Wschodzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-05 08:29:27
targi, beautyworld middle east, polskie stoisko narodowe, targi kosmetyczne, kosmetyki, branża kosmetyczna, wellness, branżowy program promocji, bpp, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, dubaj, zea

Beautyworld Middle East są największymi międzynarodowymi targami handlowymi dla produktów kosmetycznych oraz z kategorii pielęgnacji włosów, zapachów, a także sfery well-being na Bliskim Wschodzie oraz 1 z 3 największych wydarzeń dla branży na świecie.

Wydarzenie oferuje odwiedzającym możliwość osobistego spotkania oraz nawiązania relacji biznesowych z ponad 1,700 firm w zaledwie 3 dni targowe.

 

Wydarzenie odgrywa istotną rolę we wzroście oraz rozwoju branży wraz z szeroką reprezentacją globalnych produktów oraz marek. W tym właśnie miejscu można dowiedzieć się co jest i będzie "trendy" w branży kosmetycznej.

 

Beautyworld Middle East odwiedza rokrocznie ponad 36 tys. gości stając się tym samym kluczowym wydarzeniem handlowym oraz networkingowym. Jeśli chcesz spotkać przedstawicieli poniższych grup z regionu Bliskiego Wschodu, jest to właśnie miejsce, gdzie spotykają się oni w celach biznesowych:

 • Kupcy
 • Dystrybutorzy
 • Producenci
 • Przedstawiciele Hoteli / Spa
 • Sprzedawcy / Hurtownicy
 • Konsultanci / Trenerzy
 • Importerzy / Eksporterzy
 • Kosmetolodzy
 • Stowarzyszeni Handlowego, Agencje Rządowe i Media
 • Profesjonaliści z obszaru Beauty & Hair

 

Beautyworld Middle East 2018

 • Ilość wystawców: 1738
 • Ilość reprezentowanych krajów: 62
 • Ilość odwiedzających: 36 693 z 143 krajów
 • Pawilony narodowe: 25

 

 

 

24. edycja targów odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2019 w Dubai International Convention and Exhibition Centre. Po raz kolejny Polska będzie miała niezwykle silną reprezentację na targach, niespełna miesiąc po targach Cosmoprof w Bolonii. W wydarzeniu weźmie udział ponad 70 polskich firm kosmetycznych. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) będzie gospodarzem narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego, na którym prezentowane będą osiągnięcia polskiego przemysłu kosmetycznego, a także potencjał do rozwijania współpracy z naszymi przedsiębiorstwami.

 

Wszyscy obecni na targach polscy przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać przestrzeń stoiska PAIH jako miejsce spotkań B2B, a także do ekspozycji własnych materiałów reklamowych. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będzie również ekspert branżowy, którzy udzielać będą szczegółowych informacji o sektorze. Stoisko narodowe zlokalizowane będzie w hali nr 6 stoisko G12.

 

 

Informujemy, iż polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoisku narodowym:

 • Dystrybucja folderów reklamowych,
 • Wyświetlanie filmu promocyjnego.

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 15 marca br. do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

 

PAIH, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

Maja Justyna, Beata Jeż

z dopiskiem: Targi kosmetyczne Beautyworld Middle East 2019, materiały informacyjne, branża Kosmetyki

 

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów w formacie MP4 o rozdzielności min. HD720p i długości 2-5 minut poprzez wetransfer do dnia 31.03.2019 na adres mailowy: filmy@polcharm.com.pl wraz z informacją na adres mailowy: info@polcharm.com.pl (firma ... przekazała w dniu ... wetransferem film promocyjny na targi Beautyworld Middle East 2019).

 

Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

 

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi kosmetyczne Beautyworld Middle East 2019!

 

Polskie stoisko narodowe na targach w Dubaju zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna Toruń

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle istotny nie tylko z uwagi na estetykę...
Polska - TORUŃ 2022-01-18 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - niewidoczny aparat na zęby Nakładki na zęby Invisalign to nowoczesna technologia ...
Polska - TORUŃ 2022-01-18 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Skrytki depozytowe

Nowoczesne skrytki depozytowe – nowoczesny sejf Wielu z nas potrzebuje bezpiecznej skry...
Polska - TORUŃ 2022-01-18 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert