Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu31. Targi BEAUTY FORUM 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-20 10:02:54
targi, warszawa, polska, targi kosmetyczne, branża kosmetyczna, kosmetyki, makijaż, stylizacja paznokci, usługi kosmetyczne, international business forum, akademia legislacji kosmetycznej, 2019, beauty forum

31. Międzynarodowe Targi Branżowe BEAUTY FORUM odbędą się w Warszawie w dniach 9-10 marca 2019 r. Targi BEAUTY FORUM to impreza, z którą od ponad 20 lat rozwijają skrzydła profesjonaliści kosmetyki, makijażu i stylizacji paznokci. W dynamicznej, nowoczesnej formie oferują dostęp do najnowszych trendów, innowacyjnych produktów i zabiegów oraz biznesowych kontaktów.

Są okazją do poszerzenia wiedzy i poznania praktycznych rozwiązań do rozwoju własnej działalności na wciąż zmieniającym się rynku usług kosmetycznych. Na program Kongresu składają się 32 wykłady i praktyczne pokazy, podzielone na 8 bloków tematycznych. Spotkanie z wybitnymi ekspertami to sposób na zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nierzadko impuls do poszerzenia palety własnych usług.

 

Konkurs BEAUTY FORUM AWARDS

Podczas wiosennych targów odbędzie się ogłoszenie wyników prestiżowego konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2019. Które innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej zostaną nagrodzone przez fachowe jury, dowiemy się 9 marca o godz. 15.30 na scenie MEETING POINT.

 

Targowe nowości

Po raz pierwszy organizatorzy zaoferują dostęp do wydzielonej Strefy EXCLUSIVE dla selektywnych marek kosmetycznych. Dla osób zainteresowanych dystrybucją zagranicznych produktów i urządzeń w Polsce przewidziana jest natomiast Strefa IBF - INTERNATIONAL BUSINESS FORUM.

 

Premierowym wydarzeniem będzie AKADEMIA LEGISLACJI KOSMETYCZNEJ. To 9 prelekcji poświęconych najistotniejszym aspektom prawnym dla przemysłu kosmetycznego.

 

Dajemy więcej!

Targi BEAUTY FORUM to także wielkie święto makijażu. THE MAKE UP DAY, organizowany wraz z magazynem Make-up Trendy, skupia pasjonatów i ekspertów wizażu. To dwa dni pełne oszałamiających pokazów, szkoleń i spotkań z międzynarodowymi gwiazdami.

 

Centrum akcji i wydarzeń targowych będzie także scena MEETING POINT. Tutaj odbędą się atrakcyjne pokazy firmowe, podczas których wystawcy prezentują najnowsze kosmetyczne trendy, produkty i rozwiązania technologiczne. Tutaj także zapraszamy na finały i ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw makijażu, stylizacji paznokci oraz konkursów dla młodych adeptów kosmetyki.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert