Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu31. Targi BEAUTY FORUM 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-20 10:02:54
targi, warszawa, polska, targi kosmetyczne, branża kosmetyczna, kosmetyki, makijaż, stylizacja paznokci, usługi kosmetyczne, international business forum, akademia legislacji kosmetycznej, 2019, beauty forum

31. Międzynarodowe Targi Branżowe BEAUTY FORUM odbędą się w Warszawie w dniach 9-10 marca 2019 r. Targi BEAUTY FORUM to impreza, z którą od ponad 20 lat rozwijają skrzydła profesjonaliści kosmetyki, makijażu i stylizacji paznokci. W dynamicznej, nowoczesnej formie oferują dostęp do najnowszych trendów, innowacyjnych produktów i zabiegów oraz biznesowych kontaktów.

Są okazją do poszerzenia wiedzy i poznania praktycznych rozwiązań do rozwoju własnej działalności na wciąż zmieniającym się rynku usług kosmetycznych. Na program Kongresu składają się 32 wykłady i praktyczne pokazy, podzielone na 8 bloków tematycznych. Spotkanie z wybitnymi ekspertami to sposób na zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nierzadko impuls do poszerzenia palety własnych usług.

 

Konkurs BEAUTY FORUM AWARDS

Podczas wiosennych targów odbędzie się ogłoszenie wyników prestiżowego konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2019. Które innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej zostaną nagrodzone przez fachowe jury, dowiemy się 9 marca o godz. 15.30 na scenie MEETING POINT.

 

Targowe nowości

Po raz pierwszy organizatorzy zaoferują dostęp do wydzielonej Strefy EXCLUSIVE dla selektywnych marek kosmetycznych. Dla osób zainteresowanych dystrybucją zagranicznych produktów i urządzeń w Polsce przewidziana jest natomiast Strefa IBF - INTERNATIONAL BUSINESS FORUM.

 

Premierowym wydarzeniem będzie AKADEMIA LEGISLACJI KOSMETYCZNEJ. To 9 prelekcji poświęconych najistotniejszym aspektom prawnym dla przemysłu kosmetycznego.

 

Dajemy więcej!

Targi BEAUTY FORUM to także wielkie święto makijażu. THE MAKE UP DAY, organizowany wraz z magazynem Make-up Trendy, skupia pasjonatów i ekspertów wizażu. To dwa dni pełne oszałamiających pokazów, szkoleń i spotkań z międzynarodowymi gwiazdami.

 

Centrum akcji i wydarzeń targowych będzie także scena MEETING POINT. Tutaj odbędą się atrakcyjne pokazy firmowe, podczas których wystawcy prezentują najnowsze kosmetyczne trendy, produkty i rozwiązania technologiczne. Tutaj także zapraszamy na finały i ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw makijażu, stylizacji paznokci oraz konkursów dla młodych adeptów kosmetyki.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta Toruń

Ortodonta zajmuje się naprawą wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co dobrze z...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Ortodonta pracuje nad leczeniem wad żuchwy oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co dobr...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta

Ortodonta trudni się leczeniem wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co trzeba ...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert