Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie kosmetyki ruszają po raz kolejny na podbój Bolonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-18 10:39:40
targi, cosmoprof, cosmo perfumery & cosmetics, polskie stoisko narodowe, targi kosmetyczne, kosmetyki, branżowy program promocji, bpp, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, bolonia, włochy

Po raz kolejny Polska będzie miała niezwykle silną reprezentację na targach Cosmoprof w Bolonii. Podczas COSMO Perfumery & Cosmetics w dniach 14-17 marca 2019 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) będzie gospodarzem narodowego stoiska, na którym prezentowane będą osiągnięcia polskiego przemysłu kosmetycznego, a także potencjał do rozwijania współpracy z naszymi przedsiębiorstwami.

Cosmoprof Worldwide Bologna to wiodące targi poświęcone wszystkim obszarom przemysłu kosmetycznego, począwszy od sektora perfum przez produkty naturalne i ekologiczne, produkty spa, kosmetyki do włosów i paznokci, a skończywszy na opakowaniach, maszynach i surowcach wykorzystywanych w procesie produkcji.

 

Największym komponentem targów w Bolonii jest COSMO Perfumery & Cosmetics - międzynarodowa impreza adresowana do dystrybutorów i firm zainteresowanych nowościami w świecie perfum i kosmetyków. Oferuje wybór najlepszych marek na świecie, które są w stanie sprostać potrzebom coraz bardziej wyspecjalizowanej branży dystrybucyjnej.

 

Wystawa otworzy swoje podwoje w podziale tematycznym. W hali nr 14 zlokalizowana będzie część pn. Cosmoprime, hala 21 poświęcona będzie rozwiązaniom ekologicznym Green Prime, a hale 16, 22, 26 i 19 dedykowane są głównie pozostałym firmom perfumeryjnym i kosmetycznym.

 

 

Cosmoprime to część dedykowana kosmetykom ekskluzywnym, przeznaczonym do dystrybucji w wyselekcjonowanych, luksusowych sklepach koncepcyjnych.

 

Zrównoważony rozwój i ekologia to wspólne tematy dla wielu firm obecnych na targach. W części pn. Green Prime wystawcy ci mają szansę wyeksponować produkty o niskim poziomie wpływu na środowisko, zawierające głównie składniki naturalnego pochodzenia.

 

Na targach pojawi się także zupełnie nowy obszar pn. Zoom On Emerging Prime - dedykowany będzie młodym firmom, po raz pierwszy wystawiającym się na Cosmoprof.

 

Cosmoprof Worldwide Bologna 2019 w skrócie:

  • 52. edycja
  • Ponad 2800 wystawców
  • Ponad 260 000 odwiedzających
  • 27 pawilonów narodowych

 

 

Naszą obecność na tym prestiżowym wydarzeniu wzmacniać będzie ponad 150 rodzimych firm prezentujących swoje produkty. Wszyscy obecni na targach polscy przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać przestrzeń stoiska PAIH jako miejsce spotkań B2B, a także do ekspozycji własnych materiałów reklamowych. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będzie również ekspert branżowy, którzy udzielać będą szczegółowych informacji o sektorze. Stoisko narodowe zlokalizowane będzie w hali nr 16.

 

Informujemy, iż polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji na stoisku narodowym:

  • Dystrybucja folderów reklamowych,
  • Wyświetlanie filmu promocyjnego.

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 15 lutego br. do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:

 

PAIH, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa

Maja Justyna, Maciej Gałaj

z dopiskiem: Targi kosmetyczne Cosmoprof Bolonia, materiały informacyjne, branża Kosmetyki

 

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów w formacie MP4 o rozdzielności min. HD720p i długości 2-5 minut poprzez wetransfer do dnia 28.02.2019 na adres mailowy: filmy@polcharm.com.pl wraz z informacją na adres mailowy: info@polcharm.com.pl (firma ... przekazała w dniu ... wetransferem film promocyjny na targi Cosmoprof Bolonia 2019).

 

Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi kosmetyczne Cosmoprof Bolonia!

 

Polskie stoisko narodowe na targach w Bolonii zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta Toruń

Ortodonta zajmuje się naprawą wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co dobrze z...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Ortodonta pracuje nad leczeniem wad żuchwy oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co dobr...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta

Ortodonta trudni się leczeniem wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co trzeba ...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert