Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe z prestiżowym Wyróżnieniem Honorowym StandOUT. Beautyworld 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-11 15:07:39
standout, beautyworld 2018 dubai, branża wystawiennicza, kosmetyki, branża kosmetyczna, polskie stoisko narodowe, polska agencji inwestycji i handlu, paih

31 maja 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Beautyworld 2018 Dubai - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, organizowanego przez portal Exspace.pl od roku 2012.

Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

 

Wśród 17 Laureatów - polskich wystawców Beautyworld 2018, największych targów na Bliskim Wschodzie dedykowanych produktom kosmetycznym, które odbyły się w dniach 7-10 maja w Dubaju znalazło się stoisko narodowe Polish Investment and Trade Agency / Polska Agencji Inwestycji i Handlu.

 

Arch. Urszula Kałużna, przewodnicząca Kapituły 62. edycji StandOUT. Beautyworld 2018 tak uzasadnia przyznanie prestiżowego Wyróżnienia Honorowego Polish Investment and Trade Agency:

 

"Niezwykle ważne dla firm działających globalnie i prezentujących się na prestiżowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Największa odpowiedzialność spoczywa na organizatorach stoisk narodowych. To stoiska narodowe budują pozytywny wizerunek kraju i potęgi poszczególnych branż. To tutaj spotykają się dziennikarze i osoby decyzyjne z całego świata. To ze stoisk narodowych płynie najszerszy komunikat w Świat o tym, że Polska jest krajem zaawansowanych technologii, że polskie firmy dzięki najwyższej jakości produktom i dojrzałości biznesowej są godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

Prestiżowe Wyróżnienie Honorowe dla stoiska narodowego Polish Investment and Trade Agency zrealizowanego na Beautyworld 2018, to nie tylko nagroda dla dobrej architektury i oryginalnego designu.

 

To też nagroda dla odpowiedzialnej społecznie i biznesowo filozofii myślenia i działania, gdzie w centrum znajduje się zarówno człowiek, jak i światowy biznes. To nagroda dla zmotywowanego, zaangażowanego i zgranego zespołu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, który jest otwarty na potrzeby i pytania zarówno polskich przedsiębiorców, jak i odwiedzających targi.

 

Stoisko narodowe Polish Investment and Trade Agency na Beautyworld 2018 przyczynia się do wzmacniania silnego wizerunku polskiej branży kosmetycznej na Świecie. Wizerunku, do którego wracać się będzie jeszcze długo po targach. Jesteśmy przekonani, że za rok wielu odwiedzających dubajskie targi pierwsze kroki będą kierować właśnie na polskie stoisko narodowe i na stoiska polskich wystawców. Gdzie po raz kolejny będzie można zobaczyć najnowsze trendy, znane marki, a przede wszystkim - potęgę polskiej branży kosmetycznej."

 

 

Kolejna edycja targów Beautyworld 2018: 15-17 kwietnia 2019 Dubai.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta Toruń

Ortodonta zajmuje się naprawą wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co dobrze z...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Ortodonta pracuje nad leczeniem wad żuchwy oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co dobr...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta

Ortodonta trudni się leczeniem wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co trzeba ...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert