Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-01 10:51:28
targi, cosmoprof, cosmopack, polskie stoisko narodowe, targi kosmetyczne, kosmetyki, branżowy program promocji, bpp, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, bolonia, włochy

Trwają przygotowania do największego wydarzenia targowego dla polskiej branży kosmetycznej w tym roku. Podczas trwających łącznie pięć dni targów Cosmoprof/Cosmopack w Bolonii, we Włoszech, blisko 150 firm zaprezentuje na nowoczesnych, eleganckich stoiskach swoją najnowszą ofertę produktową. Będzie to również pierwsze wydarzenie branżowe, na którym zostanie przygotowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach realizacji branżowego programu promocji sektora kosmetycznego.

Cosmoprof/Cosmopack to jedne z największych i najważniejszych targów świata kosmetycznego. Podczas ubiegłorocznej, 50. edycji, przyciągnęły uwagę rekordowej liczby ponad 250 000 gości ze 150 krajów. Na łącznej powierzchni ponad 140 000 m2 swoje produkty i usługi zaprezentowało 2 776 wystawców z 69 krajów, w tym ponad 100 z Polski. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku te liczby będą co najmniej tak samo imponujące.

 

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie "szyta na miarę", tak aby jak najbardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom kupców, firm kosmetycznych, dystrybutorów oraz innych przedstawicieli branży kosmetycznej z całego świata. W tym celu całe targi zostały podzielone na dwa mniejsze, ale zazębiające się w czasie wydarzenia.

 

Od czwartku 15 marca do niedzieli 18 marca centrum wystawiennicze w Bolonii otworzy swoje drzwi dla sektora perfumeryjnego, kosmetyki naturalnej oraz pawilonów narodowych podczas COSMO | PERFUMERY & COSMETICS, które odbędzie się w tym samym czasie co targi Cosmopack dedykowane firmom specjalizującym się w produkcji opakowań kosmetycznych.

 

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 16, M1. Na naszym stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące sektora kosmetycznego. Zapraszamy polskich przedsiębiorców do przekazywani materiałów promocyjnych w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych. Będziemy je dla Państwa promować przez cały czas trwania targów.

 

W ramach promocji polskiego sektora kosmetycznego 17 marca o godz. 12.00 na polskim stoisku promocyjnym odbędzie się konferencja prasowa, którą poprowadzi ekspert branżowy, z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Już dziś zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach objętych programem, do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i odwiedzenia polskiego stoiska.

 

Polskie stoisko narodowe na targach w Bolonii zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest na stronie serwisu poświęconego promocji branży KOSMETYKI.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta Toruń

Ortodonta zajmuje się naprawą wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co dobrze z...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Ortodonta pracuje nad leczeniem wad żuchwy oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co dobr...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta

Ortodonta trudni się leczeniem wad zgryzu oraz niewłaściwości i krzywych zębów. Co trzeba ...
Polska - TORUŃ 2022-01-27 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert